A A A

02042017536

11042017567

11042017575

29032017507

KOŃ NORMAN

      Klub Gaja zajmuje się ratowaniem przyrody oraz źle traktowanymi zwierzętami również końmi. Norman był jednym z tych biednych zwierzaków, które musiały zostać oddane na rzeźnie. Klub Gaja zainteresował się sprawą biednego Normanka.             Niestety kiedy Norman był już bezpieczny i pracował jako hipoterapeuta na jego nieszczęście uległ przykremu wypadkowi
na padoku, w którym złamał sobie kość pęcinową. Niewielu ludzi dawało mu jakiekolwiek szanse na przeżycie. Ale dziewczynki      
ze Szkoły Podstawowej nr 55 zainteresowały się jego starasznym losem, zorganizowały zbiórkę pieniędzy na rehabilitację i leki. Również teraz Norman i inne konie z Klubu Gaja potrzebują opieki, dlatego 29 marca na Pokazie Talentów przedstawicielcka Klubu, a zarazem właścicielka Normana razem ze „sprawczyniami” całej akcji będą zbierały fundsze na ratowanie koni z rzeźni.

"Dzień Talentów", który odbył się 29 marca w naszej szkole, zapoczątkował kolejną zbiórkę na pomoc dla Normana z Klubu Gaja.
Zbiórkę trwała do dnia 11 kwietnia, a zorganizowały ją dziewczynki z klasy VIa: Amelia Malinowska, Joanna Bednarska i Julia Brzuska. Wspólnie uzbieraliśmy na leczenie Normana kwotę 221,71 zł. Zostaną one przekazane na konto Klubu Gaja z dopiskiem: Norman. Dziękujemy Wam Kochani za Wasze Wielkie Serca! Jesteście Wspaniali!
 
Z pozdrowieniami
Anita Fortuna
opiekunka Normana z Klubu Gaja

Biorą udział w konwersacji

Skomentuj

0

JoomBall - Cookies